Recent posts

apologiseoddychajace pieluchomajtkisomething is. Earlier

O produkcie cechy produktu dostępne rozmiary Jak zakładać? Super Seni Plus zapewniają:. Dokładamy wszelkich starań aby publikowane dane techniczne nie zawierały braków lub błędów i rzeczywisty wygląd produktów nie różnił się od produktów prezentowanych na zdjęciach. Dobierz Rozmiar Wybór odpowiedniego rozmiaru produktu jest bardzo istotny. Wystarczy zapiąć pas wokół talii i przymocować przód wkładu anatomicznego do pasa. Na wyrobach znajduje się podwójny indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany. Pieluchomajtki Super Seni wykonane są z wyjątkowo miękkiej i delikatnej włókniny, która daje poczucie komfortu nawet podczas długotrwałego noszenia wyrobu. Zastosowane technologie sprawiają, że Super Seni błyskawicznie oddzielają wilgoć od skóry , a następnie równomiernie rozprowadzają ją po całym wkładzie chłonnym. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania. Na rynku znajdziesz wiele tańszych wyrobów chłonnych, zabezpieczonych przed wyciekami nieoddychającą folią izolacyjną.

pieluchy na basen pampers

tesco loves baby pieluchy

Chusteczki pielęgnacyjne. Ilość sztuk. O produkcie Pieluchomajtki Super Seni przeznaczone są dla osób ze średnim stopniem nietrzymania moczu. Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera wpisz swój adres e-mail i kliknij "Wypisz". Super Seni mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu, jak i przy inkontynencji kałowej.

Nietrzymanie moczu nie jest powodem do wstydu!

Lepsze dopasowanie do ciała i zwiększona swoboda ruchu - idealne dopasowanie do ciała możliwe jest dzięki zastosowaniu przylepcorzepów i elastycznego ściągacza taliowego znajdującego się w przedniej i tylnej części pieluchomajtek. Dzięki temu mamy potwierdzenie, że są one bezpieczne i przyjazne dla skóry. Super Seni to klasyczne, oddychające pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy. Cena za 1 opak. Odpowiednia ochrona przed wilgocią i odparzeniami przy problemie nietrzymania moczu NTM zależy od wielu elementów, w tym także używanego wyrobu chłonnego W przypadku błędów w opisie lub różnic w prezentowanych produktach prosimy o informacje. Strona główna Nietrzymanie moczu Pieluchomajtki Pieluchomajtki dla dorosłych Super Seni Super Seni pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy. Korzystając z Super Seni nie musisz obawiać się lateksu ani uczulających substancji zapachowych. Koszty i formy dostawy Próg darmowej dostawy w naszym sklepie wynosi tylko zł! Dla kobiety. To jest wyrób medyczny.

Super Seni - pieluchomajtki - Seni

  • Za duże pieluchomajtki będą luźno leżeć, przez co bardzo prawdopodobne staną się wycieki boczne obniżające komfort pacjenta, oddychajace pieluchomajtki, ale również podnoszące koszty prania.
  • Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera lub zarządzać swoją subskrypcją kliknij tutaj.
  • Wkład chłonny w wyrobach Seni został wzbogacony o specjalne granulki superabsorbentktórych wyjątkowe właściwości hamują namnażanie się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu, oddychajace pieluchomajtki.

Pieluchomajtki z pasem mocującym TENA Flex ProSkin to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu. Pieluchomajtki z pasem, pozwalają na łatwiejsze i wygodniejsze zmienianie oraz umożliwiają wygodne, dyskretne dopasowanie. TENA Flex ProSkin mają anatomiczny kształt i zapewniają barierę ochronną przed przeciekaniem dzięki podwójnym wkładom chłonnym. Zapewniają Potrójną Ochornę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry. Technologia FeelDry AdvancedTM użyta w ich produkcji zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry. Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry. Otrzymanie akredytacji Skin Health Alliance wymaga spełnienia szeregu rygorystycznych wymagań dotyczących wpływu produktu na zdrowie skóry. TENA Flex to pieluchomajtki z pasem mocującym, które, w przypadku wycieku moczu, chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Wystarczy zapiąć pas wokół talii i przymocować przód wkładu anatomicznego do pasa. Wskazania : Pieluchomajtki z pasem mocującym dla osób leżących lub niesamodzielnych ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu, o obwodzie w pasie: cm. Oto jak łatwo używać TENA Flex : poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające techniki zakładania pieluchomajtek kliknij aby powiększyć :. Polecamy również kosmetyki firmy TENA:. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Super Seni Plus, klasyczne oddychające pieluchomajtki, to dobre i sprawdzone zabezpieczenie przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych o ograniczonej mobilności. Pieluchomajtki Super Seni Plus przeznaczone są dla osób ze średnim oraz ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Super Seni Plus zapewniają:. Super Seni Plus mogą być stosowane zarówno przy oddychajace pieluchomajtki moczu, jak i przy inkontynencji kałowej, oddychajace pieluchomajtki. Na wyrobach znajduje się podwójny indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany. Dzięki pasom możliwe jest mocowanie pieluchomajtek bez zakrywania dużej powierzchni ciała. Przylepcorzepy w rozmiarze XXL, inaczej niż w pozostałych rozmiarach, znajdują się w przedniej części pieluchomajtek i mocuje się je do włókninowych pasów. Produkty wykonane są z materiałów przepuszczających parę wodną i uwalniających nadmiar oddychajace pieluchomajtki, co sprawia, że są komfortowe i przyjazne dla skóry pozwalając jej swobodnie oddychać, oddychajace pieluchomajtki. Anatomiczny kształt produktów chłonnych Seni sprawia, że dopasowują się one do różnych kształtów ciała przez co nie obcierają w części pachwinowej i są wygodne w noszeniu.

pampers 8

tesco łęczna pampers

pieluchy pampers za darmo w rossmanie regulamin

Oddychajace pieluchomajtki. Super Seni

Pieluchomajtki z pasem mocującym TENA Flex ProSkin to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu. Pieluchomajtki z pasem, pozwalają na łatwiejsze i wygodniejsze zmienianie oraz umożliwiają wygodne, oddychajace pieluchomajtki, dyskretne dopasowanie. TENA Flex ProSkin mają anatomiczny kształt i zapewniają barierę ochronną przed przeciekaniem dzięki podwójnym wkładom chłonnym. Zapewniają Potrójną Ochornę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry. Technologia FeelDry AdvancedTM użyta w ich produkcji zapewnia szybsze wchłanianie moczu i zamknięcie go z dala od skóry. Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóry, oddychajace pieluchomajtki. Otrzymanie akredytacji Skin Health Alliance wymaga spełnienia szeregu rygorystycznych wymagań dotyczących wpływu produktu na zdrowie skóry, oddychajace pieluchomajtki. Oddychajace pieluchomajtki Flex to pieluchomajtki z pasem mocującym, które, w przypadku wycieku moczu, chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu oddychajace pieluchomajtki. Wystarczy zapiąć pas wokół talii i przymocować przód wkładu anatomicznego do pasa. Wskazania : Pieluchomajtki z pasem mocującym dla osób leżących lub niesamodzielnych ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu, o obwodzie w pasie: cm.

zakładanie produktu na osobę leżącą

Załóż konto przez:. Zaloguj się kontem:. Lub podaj dane poniżej:.

Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Suma: ,07 zł Oszczędzasz: 0,57 zł.

pampers 5 ceneo 150

pampers active baby dry 3 68 szt tesco rossmann

Zaktualizowana recenzja plastikowej nakładki na pieluchy dla dorosłych Carer Incontinence (nylon pokryty poliuretanem).

Author: Mikakus

1 thoughts on “Oddychajace pieluchomajtki

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *