Usługi

Oferujemy usługi na terenie całego kraju

Ogrodnictwo

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem ogrodów oraz powierzchni publicznych. Oferujemy regularną pielęgnację i serwis.

Dowiedz się więcej

Brukarstwo

Podczas gospodarowania powierzchni użytkowych prywatnych oraz miejskich, nasze projekty wzbogacamy o prace brukarskie.

dowiedz się więcej

Odśnieżanie

W okresie zimowym uatrakcyjniamy ofertę o odśnieżanie dachów oraz utrzymanie dróg, placów, podjazdów, parkingów i przestrzeni handlowych.

dowiedz się więcej

Ogrodnictwo

Projektowanie 
i wdrażanie
ogrodów

Szeroki asortyment i najnowocześniejszy sprzęt na rynku wspiera nas w profesjonalnych pracach na każdym terenie. Całość dopełnia wyspecjalizowana załoga, która zadba o każdy detal powierzchni.

Kompleksowe zagospodarowanie terenu rozpoczynamy od rozmowy i analizy, która opiera się na dostosowaniu projektu do indywidualnych potrzeb Klienta.

Po uzyskaniu efektu finalnego oferujemy stałe wsparcie w postaci udzielania rad, nadzoru nad ogrodem, serwisu i wszelakich konwersacji. 
Na całość dajemy gwarancje.

Brukarstwo

Piękny teren nie mogłby się obyć bez niezbędnego i spójnego dopełnienia

Ścieżki

Wykonamy wykwintne aranżacje, które nie tylko zaskoczą swoją funkcjonalnością, ale również będą cieszyć oko.

Drogi

Droga, która sama w sobie jest wjazdem, czy nawet parkingiem na prywatnym terenie to zdecydowanie niezbędnik w dzisiejszych realiach.

Tarasy

Nie ma nic piękniejszego niż grill z najbliższymi w upalne dni, prawda? Jesteśmy w stanie Państwu zapewnić ten komfort, wykonując najwyższej jakości taras.

Mury oporowe

Osuwająca się ziemia? Problem w ulewne deszcze, który bardzo uprzykrza życie? Dla nas to pestka! Wykonamy mur z kamieni, który całkowicie wyeliminuje problem i przede wszystkim będzie wyglądać pięknie i klasycznie.

Nasadzenia

Dla nas nie ma limitów - zaopiekujemy się nieograniczoną ilością terenu od samego początku. Po wkładanie sadzonek i opiekę, aż po konwersacje gotowej przestrzeni.

Miejsca publiczne

Do swojego konta możemy doliczyć również tak sukcesywne i duże projekty jak place zabaw, miejsca wypoczynkowe, czy nawet duża tężnia solankowa, którą stawialiśmy dźwigiem.

Odśnieżanie

Całość dopełnia kompleks usług w okresie zimowym.
Oferujemy zarówno odśnieżanie całego terenu, jak i dachów. Utrzymujemy w porządku drogi, place, podjazdy, parkingi i przestrzenie handlowe. Posiadamy kilkanaście ciągników i sprzętów do odśnieżania, które obsługuje wykwalifikowana kadra pracownicza. Nasza współpraca przebiega na bazie umowy lub abonamentu, dzięki któremu czas reakcji odśnieżania jest już od 2 godzin.